Mitarbeiter:in SMD / Fertigung (m/w/d) SMD gépkezelo [Austria]

Feladatok:
  • Késztermék ellenorzése
  • Kézi forrasztás
  • Általános összeszerelési tevékenységek
  • $ads={1}

Elvárások:
  • Eloképzettség illetve SMD kezelésben szerzett tapasztalat
  • Kitartás, pontosság, kézügyesség és jó szem
  • Számítógépes ismeretek
  • Nagyon jó német nyelvismeret (B1, a szóbeli és írásbeli utasítások megértése, dokumentálás)
  • 2 muszakos munkarend vállalása

Kereset, juttatások:
Ebben a pozícióban a bruttó havi kereset 2.300,00 Euro (teljes munkaidos alapbér) + 250,00 Euro/hó önként adható juttatás. 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld), valamint 25 nap szabadság. A munkabér a tapasztalatok és képzettségek függvényében minden esetben változik. Betanulási ido után az átvétel a cég részérol lehetséges.
Elonyök:
  • Biztos munkahely család által irányított vállalkozásban, jövobiztos tevékenységkörrel
  • Onboarding program és megfelelo képzés egy tapasztalt mentorral
  • Sokoldalú feladatkör, az ön érdeklodésének és erosségének megfelelo szakosodási lehetoséggel
  • Teljesköru képzési és továbbképzési programokkal
  • Jól megközelítheto elhelyezkedés és munkavállalói rendezvények
  • Nagyon jó munkahelyi klíma és sokféle szociális juttatás

Munkaido: 38,5 óra/hét, 2 muszakos munkarend
Munkakezdés: azonnal
Munkavégzés helye: Lamprechtshausen

Kérjük, hogy jelentkezését és fényképes önéletrajzát német nyelven megküldeni szíveskedjen. Felvételi követelmény a legalább A1-es szintu német nyelvismeret, amennyiben ez nem teljesül, nem tudunk együttmuködni és sajnos el kell utasítanunk a jelentkezését! Köszönjük megértését!

#ungarjob#
2550,00€ per Monat

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال