Komissiózó raktáros állás Törökbálinton! [Hungary]

Magyarország egyik piacvezető ital nagykereskedése komissiózó raktáros munkatársat keres hosszú távra, azonnali kezdési lehetőséggel, szabad hétvégékkel!

Feladatok

  • Raktári áru mozgatása
  • Számítógépes bizonylat alapján a szállító járművek le – és felrakodása
  • Komissiózás
  • Raktári rend betartása

Elvárások

  • Minimum fél éves raktári tapasztalatot várunk el
  • Legyél megbízható
  • Legyen minimum alapfokú végzettséged

Amit ajánlunk

  • Bérezés: nettó 280.000 + cafateria
  • 8 órás teljes munkaidős bejelentés (fizetett szabadság, betegszabadság, adókedvezmények stb.)
  • Utazási támogatás (100% bérlettámogatás, 30 Ft/km)
  • Védőruházat, munkaruházat biztosítása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig 2 műszakos munkarend (csúsztatott nappalos műszakok)

Ha szeretnél egy stabil, jó hangulatú munkahelyen azonnal kezdeni, küldd el jelentkezésed és mi felkeresünk a részletekkel!

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

Fizetés: 280 000,00Ft havonta

Jelentkezési kérdés(ek)::

  • Honnan járnál dolgozni?
  • Mikor tudsz kezdeni?

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال